دسته کالاها
قوانین ثبت دیدگاه برای محصولات
قوانین ثبت دیدگاه در باطنی مارکت

طرح ویژه نظردهی در صفحات کالا  “جهت آشنایی بیشتر مشتریان با مزایا و معایب محصولات موجود در فروشگاه بوده تا بتوانند با اطمینان بیشتری اقدام به تهیه کالای مورد نظر خود نمایند. در دیدگاه های خود به مشکل اصلی و محاسن کالا تمرکز کرده و براساس قوانین ذیل نظرات خود را ثبت نمایید، بدیهی است اگر قوانین سایت را در ثبت نظرات خود رعایت نکنید ، نظرات شما مورد تایید کارشناسان ما قرار نخواهند گرفت و در نتیجه نظرشما روی سایت درج نمیگردد.

“لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی باطنی مارکت در قبال درستی یا نادرستی نظرات هیچ گونه مسئولیتی ندارد و تایید نظرات به هیچ عنوان به منزله تایید فنی محتویات نظر نخواهد بود لذا از کاربران محترم خواهشمند است نظرات را پایه اصلی انتخاب خود قرار ندهند .”

شرایط و قوانین درج نظر در بخش دیدگاه محصولات

  • تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
  • توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
  • نظری مناسب، نظری است به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را بررسی کند.
  • به هیچ وجه در بخش نظرات کاربران مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید، درج نام و آدرس سایت دیگر، حروف انگلیسی ، space (فضای خالی)، نظرات تکراری اجتناب نمایید.
  • کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
  • در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
  • لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.
  • از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.